Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Zamojska
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
8
25
9
12
b
10
12
a
11
12
b
12
12
13
12
a
14
12
15
12
a
16
12
17
18
19
20
11
a
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,
b - Kurs przez ul. Mełgiewską i ul. Kasprowicza z pominięciem ul. Turystycznej,