Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
52
Wólka - Masarnia
kierunek:
Dworzec Lublin
4
43
5
48
6
26
7
48
8
9
38
10
11
13
12
48
13
14
08
15
28
16
48
17
18
08
19
43
20
41
a
a - Kurs tylko do przystanku Kasprowicza NŻ 02