Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Krężnicka - przejazd
kierunek:
Zemborzyce Górrne/Krężnica Jara
5
37
6
7
07
8
38
9
10
08
11
38
12
13
08
14
38
15
16
08
17
38
18
19
08
20
27
21
47
22
57