Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
200
Będzin Kościuszki
kierunek:
Sączów Kościół
6
22
7
8
9
10
10
11
16
12
13
24
14
15
42
16
17
59
18
19
58
20
21
22
20
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Pomłynie Spółdzielnia