Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S62
Cieszyn
kierunek:
Goleszów
5
14
A
6
47
7
8
18
9
10
40
11
12
09
13
14
15
34
A
16
52
17
18
41
19
20
21
01
A - Kurs do przystanku Skoczów