Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Szkoła Medyczna
kierunek:
Chebzie Pętla
4
05
29
54
5
09
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
18
04
16
A
24
36
A
54
19
04
A
24
41
A
54
20
24
54
21
24
54
22
24
54
23
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego