Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Siemianowice Plac Skargi
kierunek:
Chorzów Oswaldów
4
27
57
5
27
57
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
27
57
A
10
27
57
A
11
27
57
A
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
A
57
17
27
A
57
18
27
A
59
19
44
20
24
21
04
44
22
24
23
05
B
40
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP