Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Batory Pętla
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
5
05
35
6
05
35
7
05
35
8
05
35
9
05
35
10
05
35
11
05
35
12
05
35
13
05
35
14
05
35
15
05
35
16
05
35
17
05
35
18
05
35
19
06
B
36
20
38
21
38
22
26
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi