Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Maczki Kościuszki
kierunek:
Rudna Stawowa
4
27
5
18
6
26
7
26
8
9
55
10
11
12
25
13
14
10
15
10
16
27
17
47
18
19
30
20
53
21
22
08
B
23
13
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia