Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Rynek
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
05
A
6
35
A
7
40
A
8
50
9
10
38
11
12
13
25
14
55
15
16
48
17
18
19
20
21
08
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne