Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Giszowiec Kopalnia Staszic
kierunek:
Michałkowice Bytomska
5
35
6
05
35
7
05
35
8
05
35
9
05
37
10
05
52
11
35
12
05
35
13
07
37
14
07
37
15
07
35
16
05
17
05
18
05
19
10
20
10
21
10
22
10
23
10
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek