Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Rynek
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
17
51
18
21
19
20
21
22
23
18
B
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia