Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Chorzów Łagiewnicka
kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
4
56
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
11
26
12
26
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
17
56
18
57
19
20
02
42
21
22
22
02
47
23
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy