Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Stalmacha
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
37
6
07
37
7
07
37
8
07
37
9
07
37
10
07
37
11
07
37
12
07
37
13
07
37
14
07
37
15
07
37
16
07
37
17
07
37
18
07
37
19
07
A
37
20
37
21
37
22
32
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada