Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Bytom Wrocławska
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
32
5
08
43
6
18
53
7
18
8
03
9
18
10
11
38
12
13
48
13
58
14
33
15
08
43
16
18
53
17
18
19
20
52
21
37
22
27
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta