Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ławki Staw
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
18
B
6
21
B
7
21
B
8
21
9
21
10
21
11
21
12
21
13
18
14
21
15
21
16
17
21
B
18
19
20
21
18
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców