Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Siewierz Rynek
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
25
7
8
47
9
10
11
12
13
14
52
15
52
16
17
18
19
02
20
21
22
23
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep