Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Hotelowiec
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
07
A
6
37
A
7
42
A
8
52
9
10
40
11
12
13
27
14
57
15
16
50
17
18
19
20
21
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne