Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
738
Siewierz Rynek
kierunek:
Świerklaniec Park
4
51
A
5
6
07
A
7
53
8
9
03
10
11
12
28
A
13
14
41
A
15
16
23
17
26
18
56
19
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec