Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Mysłowice Bończyka
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
47
C
6
7
8
12
D
9
17
10
17
11
12
32
E
13
14
22
C
15
16
02
17
22
18
19
02
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla