Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Chebzie Pawła
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
10
A
1
2
3
4
27
53
5
05
20
35
50
6
05
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
20
40
19
05
35
20
05
35
21
05
35
22
05
35
23
05
20
A
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego