Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Chorzów Dworcowa
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
17
52
18
22
19
20
21
22
23
19
B
33
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia