Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Orzech Kolejowa
kierunek:
Siedliska
5
10
6
22
7
02
A
55
8
9
06
A
10
30
11
12
54
13
14
22
15
20
16
40
17
18
00
A
19
38
20
21
22
23
53
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park