Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Bytków Watoły
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
19
50
6
20
50
7
20
50
8
20
50
9
20
50
10
20
50
11
20
50
12
20
50
13
20
50
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
20
50
18
20
50
19
19
A
49
20
49
21
49
22
44
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada