Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Zabrze Słowackiego
kierunek:
Katowice Mickiewicza
3
56
B
4
27
C
34
48
B
58
5
27
6
02
27
57
7
27
57
8
27
57
9
57
10
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
57
17
57
18
50
19
51
20
51
21
22
05
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora