Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Kolonia Piekło Kostury
kierunek:
Mydlice Pętla
4
25
5
05
47
6
27
7
07
47
8
27
9
07
47
10
27
11
47
12
27
13
07
47
14
27
15
07
47
16
27
17
07
47
18
27
19
45
20
25
21
05
45
A
22
25
A
23
15
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Morcinka
B - Kurs do przystanku Gołonóg Dworzec PKP