Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Pogoria III Plaża
6
49
7
29
8
09
49
9
29
10
09
49
11
29
12
09
49
13
29
14
09
49
15
29
16
09
49
17
29
18
09
49
19
29
20
09
49
21
29
22
09
49
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy