Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M1
Świętochłowice Polna
kierunek:
Katowice Mickiewicza
0
18
A
1
18
A
2
18
A
3
18
A
4
12
42
5
07
22
38
53
6
08
23
38
53
7
08
23
39
54
8
09
24
39
54
9
09
24
54
10
24
54
11
24
54
12
24
54
13
24
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
38
18
08
38
19
08
43
20
23
21
23
22
23
23
17
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Dworzec