Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S71
Czerwionka
kierunek:
Bohumin
5
05
A
6
7
15
8
9
06
A
10
11
15
12
13
06
14
15
08
16
34
A
17
59
18
19
19
B
20
21
14
B
22
23
40
B
A - Kurs do przystanku Chałupki
B - Kurs do przystanku Wodzisław Śląski