Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Bytom Olimpijska
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
24
29
A
39
53
5
06
21
36
51
6
06
21
36
51
7
06
21
36
51
8
06
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
41
19
11
41
20
11
41
21
11
41
22
11
41
23
11
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego