Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
65
Tychy Towarowa
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
20
A
6
50
A
7
55
A
8
9
05
10
53
11
12
13
40
14
15
10
16
17
03
18
19
20
21
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Domy Polne