Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Kokociniec Płochy
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
53
5
24
54
6
24
54
7
24
54
8
24
54
9
24
54
10
24
54
11
24
54
12
24
54
13
23
53
14
23
53
15
23
53
16
23
53
17
24
54
18
24
53
19
22
52
B
20
22
21
22
22
22
37
B
23
20
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska