Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Michałkowice Park Górnik
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
21
52
6
22
52
7
22
52
8
22
52
9
22
52
10
22
52
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
52
17
22
52
18
22
52
19
21
A
51
20
51
21
51
22
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada