Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Zabrze Plac Słowiański
kierunek:
Katowice Mickiewicza
3
57
B
4
28
C
35
49
B
59
5
29
6
04
29
59
7
29
59
8
29
59
9
59
10
59
11
29
59
12
29
59
13
29
59
14
29
59
15
29
59
16
59
17
59
18
52
19
53
20
53
21
22
07
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora