Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Hipermarkety
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
45
5
06
45
6
18
A
39
7
18
A
8
09
9
01
56
A
10
11
01
51
A
12
23
13
13
51
14
21
A
59
15
31
16
26
17
40
A
18
29
19
46
20
21
01
22
19
23
11
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla