Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy Targowisko
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
10
A
6
21
A
42
7
35
8
06
35
9
35
10
06
11
06
12
06
13
06
A
35
A
14
25
B
15
40
16
05
35
17
06
42
A
18
35
A
19
47
A
20
35
21
11
A
22
38
A
23
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa