Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Kościół
kierunek:
Mydlice Pętla
5
30
6
7
19
8
9
10
11
12
13
27
14
15
09
16
17
00
18
19
20
21
19
22
23
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego