Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
107
Łagisza Matbud
kierunek:
Sączów Kościół
4
54
5
6
11
7
10
8
28
9
10
11
11
20
12
27
13
28
14
42
15
35
16
47
17
36
18
19
48
20
21
32
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa