Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Mostek
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
32
B
6
32
B
7
32
B
8
32
9
32
10
32
11
32
12
32
13
32
14
32
15
32
16
17
32
B
18
19
32
C
20
21
32
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców