Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chorzów Stary Dworzec PKP
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
54
5
28
58
6
28
58
7
28
58
8
28
58
9
28
58
10
28
58
11
28
58
12
28
58
13
28
58
14
28
58
15
28
58
16
28
58
17
28
58
18
28
58
19
26
B
56
20
58
21
58
22
46
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Plac Skargi