Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
657
Ligota Medyków
kierunek:
Dąbrówka Mała Nowosam
4
55
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
25
55
14
25
55
15
25
55
16
25
55
17
26
56
18
26
55
19
24
54
B
20
24
21
24
22
24
39
B
23
22
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Katowice Sokolska