Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Cielmice Kościół
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
01
5
04
6
00
C
24
7
21
8
9
10
11
12
13
14
23
40
15
21
16
17
18
19
32
20
05
21
22
24
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP