Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Michałkowice Park Górnik
kierunek:
Halemba Pętla
4
40
5
6
7
8
9
26
C
10
11
12
16
13
14
15
16
36
17
18
19
20
39
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek