Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Łagisza Droga Do Podłosia
kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
4
42
5
32
6
12
52
7
32
8
42
9
42
10
42
11
42
12
42
13
42
14
42
15
42
16
42
17
42
18
42
19
42
20
42
21
42
22
42
23
08
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy