Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Orzech Bytomska
kierunek:
Siedliska
5
14
6
26
7
06
A
59
8
9
10
A
10
34
11
12
58
13
14
26
15
24
16
44
17
18
04
A
19
41
20
21
22
26
56
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park