Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Zgoda Kościół
kierunek:
Szombierki Szyb Krystyna
5
06
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
21
51
13
21
51
14
21
51
15
21
51
16
21
51
17
21
51
A
18
21
51
A
19
30
20
20
21
20
22
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko