Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S71
Leszczyny
kierunek:
Bohumin
5
11
A
6
7
21
8
9
12
A
10
11
21
12
13
12
14
15
14
16
39
A
17
18
05
19
26
B
20
21
20
B
22
23
46
B
A - Kurs do przystanku Chałupki
B - Kurs do przystanku Wodzisław Śląski