Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Biskupice Zamkowa
kierunek:
Chorzów Rynek
3
47
4
02
A
22
50
A
5
6
7
8
9
10
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko