Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Bytom Batorego
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
28
33
A
43
57
5
10
25
40
55
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
45
19
15
45
20
15
45
21
15
45
22
15
45
23
15
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego