Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
88
Pogoń Kościół
kierunek:
Wojkowice Park
4
55
5
10
6
07
7
03
B
15
8
15
9
16
10
15
11
15
12
05
13
15
35
14
15
15
25
16
05
25
17
18
16
19
49
20
21
22
01
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Czeladź Dworzec